Правила та умови

У даних “Правилах та умовах”, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

“Товар” – продукція, пропонована ТОВ “Антеком” до продажу, в тому числі розміщена на сайті www.antecom.net .

“Покупець” – фізична та / або юридична особа, здійснює замовлення у ТОВ “Антеком” на сайті www.antecom.net або іншим способом.

“Замовлення” – окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки.

“Перевізники” — юридичні та / або фізичні особи, визначені Покупцем за погодженням ТОВ “Антеком” для доставки Замовлення.

1. Загальні умови

Покупець прямо погоджується, що Рахунок Продавця та ці Умови продажу являють собою повну угоду сторін щодо продажу товару (-ів), зазначених у Рахунку, і не мають ніяких інших або додаткових умов, що є обов’язковими для Продавця. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям Умов є факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого Товару на сайті ТОВ “Антеком” (або іншим способом).

Покупець прямо погоджується, що придбані у ТОВ “Антеком” товари за своїм характером і призначенням являються спеціальними продуктами, на які не розповсюджується дія Закону “Про захист прав споживачів”.

Покупець підтверджує, що його проінформовано, що деякі продукти ТОВ “Антеком” рекомендує забирати самостійно безпосередньо з нашого складу, оскільки при доставці Перевізниками ризик пошкодження занадто великий. До таких товарів відносяться деякі типи виробів зі скла, наприклад, автоматичні бюретки і мікробюретки, скляна трубка малих діаметрів, а також деякі рідкі хімічні речовини, зокрема у скляній тарі.

Оскільки деякі продукти вимагають спеціальних правил перевезення та заборонені для доставки Перевізниками через занадто великий ризик, Покупець зобов’язується виключно самостійно (або через свого уповноваженого представника) забрати такі продукти безпосередньо зі складу ТОВ “Антеком”. К таким продуктам відносяться наступні хімічні речовини: перекис водню, аміак, ортофосфорна кислота, оцтова кислота (при температурі повітря вище 0ºС).

Покупець прямо погоджується, що має право скасувати оформлене замовлення тільки в тому випадку, якщо скасування було письмово оформлене, а отримання скасування було підтверджено ТОВ “Антеком” до моменту передачі Товару Перевізнику (при наявності Товару на складі ТОВ “Антеком”) або до моменту оплати Товару постачальнику ТОВ “Антеком” (при постачнні Товару на умовах “Під замовлення”)

2. Оплата Замовлення

Замовлення відвантажується тільки після отримання ТОВ “Антеком” оплати Покупцем його повної вартості.

Оплата здійснюється згідно Рахунку

У призначенні платежу необхідно вказати номер Рахунку(Замовлення).

Інші форми оплати обговорюються індивідуально.

3. Відвантаження Замовлення зі складу ТОВ “Антеком”

У разі самостійного вивозу Товару зі складу ТОВ “Антеком” Покупець зобов’язується після оплати Замовлення повідомити Продавця про дату і час, коли Покупець (або уповноважений ним Перевізник) планує забрати Замовлення. Покупець повинен отримати підтвердження ТОВ “Антеком” про готовність Замовлення до передачі Покупцю. Отримання замовлення відбувається у робочий час та за адресою складу ТОВ “Антеком”.

Адреса “ТОВ” Антеком”: м. Миколаїв, вул. Озерна

Робочій час: з 8-30 до 17-30 (понеділок — п’ятниця, за винятком святкових і вихідних днів згідно ст.73 КЗпП України і відповідних постанов КМУ), обідня перева з 12-00 до 13-00.

4. Доставка замовлення Перевізниками

Перевізники:

a) ТОВ “Нова пошта” або “Meest Express”— відправлення щодня у робочі дні. Реквізити для заповнення даних отримувача у експрес-накладної вказуються із даних, переданих ТОВ “Антеком” Покупцем при здійсненні Замовлення.

б) ТОВ “Делівері” або “САТ” — дата відправлення визначається ТОВ “Антеком” самостійно, але тільки після передачі ТОВ “Антеком” Покупцем реквізитів для заповнення накладної “Делівері”/”САТ”. Або згідно умов для інших перевізників п.4(в).

в) Інший перевізник, визначений Покупцем — тільки за умови забору замовлення на складі ТОВ “Антеком” згідно п.3 Умов

Умови відправлення Замовлення згідно INCOTERMS 2010: EXW ( за умови забору замовлення на складі ТОВ “Антеком”) або FCA

Оплату доставки Замовлення Покупець здійснює безпосередньо Перевізнику згідно його умов і тарифів.

5. Пакування товарів для доставки Перевізниками.

Товари відвантажуються в стандартній упаковці виробника товару. У разі оформлення замовлення в кількостях, відмінних від стандартної упаковки виробника, товари упаковуються в картонні коробки, якщо це відповідає характеру товару. Можливий інший спосіб упаковки.

Підготовлені до відвантаження упаковки заклеюються кольоровою липкою стрічкою з написом «Обережно скло», маркуються табличками із зазначенням найменування та контактних даних відправника і одержувача.

6. Терміни відправлення Замовлення

При наявності замовленого Покупцем Товару на складі ТОВ “Антеком” передає Замовлення визначеному Покупцем Перевізнику в наступний термін:

а) “Нова пошта” — не пізніше наступного робочого дня після дати отримання оплати, але тільки після передачі ТОВ “Антеком” Покупцем реквізитів для заповнення експрес-накладної “Нової пошти”.

б) “Делівері” – дата відправлення визначається ТОВ “Антеком” самостійно, але тільки після передачі ТОВ “Антеком” Покупцем реквізитів для заповнення накладної “Делівері”. Або згідно умов для інших перевізників (см. нижче).

в) Інший перевізник, визначений Покупцем – не пізніше наступного робочого дня після дати отримання оплати, тільки за умови забору замовлення на складі ТОВ “Антеком” згідно п.3(в) даних Умов

При постачанні Товару на умовах “Під замовлення”, ТОВ “Антеком” індивідуально повідомляє Покупця про строк відправлення.

7. Страхування

Покупець підтверджує, що його проінформовано, що у випадку відправлення Замовлення Перевізниками ТОВ “Антеком” рекомендує страхування товару від пошкодження в дорозі .

Страхування товару від пошкодження в дорозі можливо тільки в разі організації спеціальної упаковки, що відповідає правилам транспортної компанії (Перевізника). Відповідно до ст. 334 Цивільного кодексу України право власності на товар виникає у Покупця з моменту передачі товару, якщо договором не встановлено інше. Передачею товару вважається вручення його Покупцеві на складі ТОВ “Антеком” або Перевізнику для відправлення, пересилання Покупцеві. Продавець зобов’язується самостійно звертатись до Перевізника за відшкодуванням.

8. Пошкодження, що виникли в процесі транспортування

У разі виникнення будь-якої з наступних ситуацій:

– недостача або пропажа товару в дорозі

– порушена упаковка

Покупець зобов’язується негайно оформити письмову претензії до Перевізника та надіслати копію претензії на адресу ТОВ «Антеком» не пізніше 3 днів від дня прибуття товару.

При поставці товару на умовах EXW та FCA ТОВ «Антеком» не несе відповідальності за пошкодження товару в процесі перевезення, вимоги про відшкодування повинні пред’являтися безпосередньо транспортної компанії.

9. Помилка упаковки або проблеми якості

У разі виникнення будь-якої з наступних ситуацій:

– виявлення невідповідності кількості упакованого товару супровідним документам

– виявлення невідповідності якості або дефектів товарів

повинна бути негайно оформлена письмова претензія із зазначенням номера відвантажувального документа і його дати, причини пред’явлення претензії, кількості товару, що має відношення до претензії, фотографії або зразки дефектного товару. Претензія повинна бути спрямована на адресу ТОВ «Антеком» не пізніше 5 днів з моменту отримання товару у транспортній компанії.

Всі претензії щодо якості товарів, пошкодження в процесі транспортування, щодо неправильної упаковки повинні бути оформлені у письмовій формі з доданням всіх необхідних документів та направлені до ТОВ «Антеком» на адресу info@antecom.net Претензія не може бути прийнята, якщо не заповнена повністю.

У разі приймання товару на складі ТОВ «Антеком» або передачі товару на склад Покупця представником ТОВ «Антеком» претензії за кількістю не приймаються з моменту підписання приймальних документів (видаткової накладної). Претензії третіх осіб не приймаються.

10. Обмеження відповідальності

Покупець прямо погоджується, що відповідальність ТОВ «Антеком» обмежується вартістю поставлених і оплачених товарів. Будь-які інші вимоги про відшкодування шкоди, в тому числі, вимоги про відшкодування упущеної вигоди, не застосовуються.